EN CZ RU

Estetika a Elegance jsou pro mě to nejcennější v životě, na čem mi záleží a co mě dokáže nadchnout a inspirovat. Jsem nekonečně vděčná životu za jedinečnou schopnost vizualizovat a vytvářet. Ať už se jedná o kov nebo hedvábí, interiér nebo oblečení, v mých rukou vždy získají Elegantní tvary.

Úvod

1992 – 1998 Magistr výtvarných umění a Bakalář užitého umění: Ázerbájdžánská Státní Univerzita Kultury a Umění

5 let v oboru designu interiérů a exteriérů: Designérka kovových výrobků, Projektová Manažerka, Home Décor Poradkyně

15 let v oboru Designu dámského oblečení: Návrhářka, švadlena, Kreativní ředitelka, Poradkyně v oblasti Osobního Stylu

Portfolio

V roce 2021 mě moje láska k francouzské kinematografii přivedlа k natáčení a můj život se úplně změnil! Od té doby úspěšně pracuji na projektech jako Umělecká ředitelka a Scénografka a zároveň se věnuji psaní scénáře pro vlastní celovečerní film. Hlavní témata mého zájmu: psychologie, seberozvoj a neurověda. Zde si můžete prohlédnout mé dosavadní úspěchy.

  • Výrazná schopnost prostorového uvažování a vizualizace
  • Výjimečný cit pro proporce a obrazovou kompozici
  • Vynikající smysl pro styl, kombinace barev a textur
  • Tvůrkyně nápadů, velmi efektivní při brainstormingu
  • Velke zkušenosti s tvorbou konceptů a identity značky
  • Vyrazne dovednosti kreslení tužkou, akvarelem, pastelem
  • Vysoce zodpovědná, precizná a dochvilná osobnost

Život mi nabízel mnoho šancí a příležitostí. Dnes mě nové perspektivy motivují a inspirují více než kdykoli předtím! Jsem otevřena spolupráci pro zlepšení mých dovedností a rozšíření možností mé kreativní seberealizace. Dodejme harmonii našim životům spolu!

STÁHNOUT CV

Můj příběh

Na jaře roku 2008 jsem v loterii vyhrála auto. Hned nato jsem se rozhodla splnit svůj sen a vydat se poprvé v životě na cestu po Evropě! Když mi bylo 33, přestěhovala jsem se s dvěma šicími stroji v zavazadlech do Prahy a začala jsem od základu budovat své podnikání a nový život. Dovolte mi, abych jsem krok za krokem odvyprávěla Vám svůj příběh. Objevte mě a najděte tu odpovědi na nejčastěji kladené otázky.

Dozvědět více

BRAND

Od vytvoření návrhu šatů, stříhání a šití, organizace focení a přípravy propagačních materiálů, zákaznické služby, až po kompletní vývoj značky “NANAY designing with love” – z toho sestávala moje práce v průběhu 13 let. Uváděla jsem svoje kolekce každou sezónu pražských svatebních veletrhů. Steh za stehem, bez šiček a marketingových agentur, se mi podařilo vybudovat svou značku.

Dozvědět více

Textile&Couture

2019 – 2021. Svým inovativním know-how se odvažuji přinést plstění do světa vysoké módy. Mým cílem je posunout módu plstěného textilu nad rámec svých tradičních forem. Mise „NANAY textile design & couture“ spočívála ve vytvoření nezpochybnitelné krásy pro vskutku Elegantní Ženu, zvýraznění její romantické a velmi ženské přitažlivost

Dozvědět více

Semináře

2019 – 2021 Po více než 1000 individuálních konzultací pro ženy různého věku a kulturních hodnot jsem odhalila tajemství ženské atraktivity! Cílem „NANAY sharing with love“ bylo pomáhat nezávislým ženám ve vytvoření jejich Elegantní image. Nabízela jsem řadu interaktivních seminářů o imagi a vnitřní kráse a také individuální konzultace osobního stylu a barev v oblékání.

Dozvědět více