EN CZ RU

Estetika a Elegance jsou pro mě to nejcennější v životě, na čem mi záleží a co mě dokáže nadchnout a inspirovat. Mým cílem je pomáhat nezávislým ženám ve vytvoření jejich Elegantní image. Podporovat vývoj estetických hodnot, vnitřní krásy a rovnováhy. Cestou sebepoznání motivovat ženy zvýšit své sebevědomí a získat vnitřní integritu. Změnou našeho myšlení společně měníme svět, ve kterém žijeme!

Úvod

Každý z nás hledá způsoby, jak změnit svět k lepšímu. Někdo chce chránit zvířata a přírodu, stane se veganem a odmítá nosit kožichy. Jiní se starají o ekologii a recyklaci, zasazují stromy, třídí odpad a nakupují biopotraviny. Žijeme a činíme rozhodnutí na základě našich přesvědčení a hodnot. Jako odbornice na Elegantní styl nyní cítím potřebu sdílet své zkušenosti a zaměřit se na rozvoj ženské elegance a naplnit náš život inspirativní energií a krásou.

13 let svého života jsem věnovala šití a návrhování dámského oblečení na míru. Vlastnoručně jsem vytvořila stovky unikátních oděvů a dosáhla jsem vrcholu seberealizace jako návrhářka svatebních a společenských šatů. Po více než 1000 individuálních konzultacích pro ženy různého věku a kulturních hodnot jsem odhalila tajemství ženské atraktivity a sílu vnitřní krásy.

Nyní mohu s jistotou říci, že vím, po čem žena touží! Ano, všechny jsme jiné, ale každá z nás se chce cítit jedinečná! Spojuje nás touha zdůraznit naši individualitu, být atraktivní a krásná každý den, ne jen ve svatební den! Dobře víme, že základní zdroj harmonie je přece uvnitř nás samotných. Dodejme harmonii našim životům spolu!

Můj příběh

Rozhodně o sobě mohu říct, že jsem dítě štěstěny! Na jaře roku 2008 jsem v loterii vyhrála auto. Hned nato jsem se rozhodla splnit svůj sen a vydat se poprvé v životě na cestu po Evropě. A toto změnilo můj život! Když mi bylo 33, přestěhovala jsem se s dvěma šicími stroji v zavazadlech do Prahy a začala jsem od základu budovat své podnikání a nový život. Den za dnem jsem pilně vyvíjela svou značku, poznávala principy marketingu a získávala uznání!

Dozvědět více

Portfolio

Jsem vděčná životu za jedinečnou schopnost vizualizovat a vytvářet. Ať už se jedná o kov nebo hedvábí, interiér nebo květinovou kompozici, v mých rukou vždy získají elegantní tvary. Od vytvoření návrhu šatů, stříhání a šití, organizace focení a přípravy propagačních materiálů, zákaznické služby, až po kompletní vývoj značky “NANAY designing with love” — z toho sestávala moje práce v průběhu 13 let.

Dozvědět více

Semináře

Projekt “NANAY sharing with love” má přispět k vývoji Elegantního Vkusu soběstačných žen. Nadchnout a inspirovat vytvoření Elegantní image moderní úspěšné ženy, pomoci ženám, aby se cítily krásnější, atraktivnější a sebevědomější! Osvojte si návyky vystupování elegantní ženy a vytvořte si vlastní image. Zdůrazněte svůj jedinečný půvab a ženskost! Naučte se mít se rády, být skutečně nezávislé a šťastné! Dodejme harmonii našim životům spolu!

Dozvědět více

Značka