Jsem vděčná životu za jedinečnou schopnost vizualizovat a vytvářet. Ať už se jedná o kov nebo hedvábí, interiér nebo květinovou kompozici, v mých rukou vždy získají elegantní tvary. Od vytvoření návrhu šatů, stříhání a šití, organizace focení a přípravy propagačních materiálů, zákaznické služby, až po kompletní vývoj značky “NANAY designing with love” — z toho sestávala moje práce v průběhu 13 let.

Moje životní cesta a zkušenosti mi pomohly plně porozumět základním potřebám žen. Obvykle se dotazy na konzultacích týkaly nejen budoucích šatů, ale také události a hostů, jejich stylu a osobního vkusu. “Jak byste se chtěla cítit?” – ptala jsem se, a touto cestou jsem poznávala sny a touhy, strachy a slabiny svých zákaznic. Snažila jsem se změnit stereotypy, které přinášejí svatební trendy a trh.

Klientky vždy uvítaly moje tvůrčí nápady mírně překračující rámec tradiční představy “bílých svatebních šatů”. Bavilo mě vytvářet jedinečné šaty zdůrazňující individuální krásu a image každé ženy. Vkládala jsem do každého výrobku svou vášeň, vizi a hodnoty, emoce a duši. Steh za stehem, bez šiček a marketingových agentur, se mi podařilo vybudovat svou značku.