Francouzské baroko opěvovalo antickou estetiku, osvobodilo ženskost a povýšilo přitažlivost flirtující ženy na kult. Dior vytvořil nesrovnatelnou eleganci a zavedl do módy styl křehké ženy a šarm půvabné baletky. Francouzský film vytvořil okouzlující image smyslné, koketní ženy s citlivou duší. Sdílím tyto představy a hodnoty, které určují můj vkus a pohled na ženskou povahu.

INTRO

Moderní soběstačná žena si přeje podtrhnout svou individualitu a odhalit ženskost. Velkolepě slaví důležité životní události a úspěchy; kráčí životem po červeném koberci. A pouze vskutku Elegantní žena dnes nosí podpatky a je připravena podtrhnout svou vnitřní krásu korzetovými šaty.

Móda je inovativní a autentičnost je základ. Při vytváření svých kolekcí používám rozmanité materiály, díky kterým vznikají neopakovatelné textury. Tvořím pro ty, kdo dokáže ocenit kreativní nápady a exkluzivitu ručně vyráběných produktů. Seznamte se s mým know-how a objevte nové možnosti ukázat svůj jedinečný vytříbený vkus!

TEXTIL

Moje know-how spojuje rozličné výtvarné techniky a přináší inovaci do světa vysoké módy. Je založeno na tradičním umění plstění za mokra. Originální textura textilu se tvoří z jemných italských vlněných vláken merino a viskózy. To vše doplňují korálky a flitry. Při plstění se používá výhradně mýdlový roztok a žádné chemické ingredience nejsou zapotřebí.

Tato inovace rozšiřuje možnosti práce s odstíny a texturami a umožňuje vytvářet vzdušné látky.Textil lze vyhotovit podle individuálních střihů pro další zpracování. Lze ho použít pro nejrůznější módní produkty nebo v interiérovém designu. Možnosti této metody můžete vidět na vlastní oči v mých kolekcích společenských šatů. Vítám spolupráci s návrháři ze světa vysoké módy a filmu pro společný umělecký růst.

Pojďme spoluutvářet neskutečnou krásu a dělat jedinečné věci!

Pro další informace o textilu vyplňte, prosím, formulář a pošlete poptávku.

Ráda zodpovím všechny otázky, které vás napadnou!


odeslat žádost

COUTURE

Půvab linií a jemnost odstínů v kombinaci se vzdušným tylem navozují okouzlující náladu. Jiskřivé korálky a flitry vyzdobí hravost vaší smyslné ženské povahy! Můžete si být jistá, že ať jste kdekoli, budete neopakovatelná a bezchybně elegantní.

Zvýrazněte svou jedinečnou povahu šaty z mé kolekce!Troje šaty v každé mini kolekci se navzájem dokonale doplňují stylisticky i barevně. Autorský textil a lehké, téměř neviditelné korzety činí každé šaty nesrovnatelnými. Možnost nastavovat velikost objemu umožňuje dokonalé padnutí každému typu postavy. Porovnejte své míry s tabulkou velikostí a vyberte si šaty podle svého gusta: Prsa 85-95 cm / Pas 65-75 cm / Boky 92-102 cm.

Chcete-li se dozvědět víc o některém z modelů, pošlete poptávku pomocí kontaktního formuláře.

Ráda zodpovím všechny vaše otázky!

odeslat žádost

Sledujte mě na sociálních sítích, ať se jako první dozvíte o novinkách.


Napište mi

Volbou „POSLAT ŽÁDOST“ dáváte souhlas společnosti NANAY cz s.r.o. se zpracováním Vašich osobních údajů.